Avantajlarınız için iş birliği
Maksi Global Lojistik
+90(212) 426 66 90
+4021 367 33 65
+389(0)23212742
00998 90 167 47 33

Karayolu Taşımalarımız

Balkan Ülkeleri :

MAKEDONYA : Her hafta düzenli olarak SKOPJE , TETOVE , BİTOLA , KUMONOVA bölgelerine Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

ROMANYA  : Her hafta düzenli olarak Bükreş Arad bölgelerine Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

ARNAVUTLUK : Her hafta düzenli olarak Tiran ve Elbasan bölgelerine  Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

MACARİSTAN : Her hafta düzenli olarak Budapeşte bölgesine Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

SIRBİSTAN  : Her hafta düzenli olarak Belgrad bölgesine Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

KOSOVA  : Her hafta düzenli olarak PRİZEN ve PRİŞTİNE Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

SLOVENYA : Her hafta düzenli olarak Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

POLANYA : Her hafta düzenli olarak Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

ÇEK CUMHURİYETİ : Her hafta düzenli olarak  Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

  

Avrupa ÜLKELERİ :  Her hafta düzenli ithalat  ve ihracat parsiyel ve komple çıkışlarımız

İTALYA : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

ALMANYA  : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

FRANSA : Her hafta düzenli olarak Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

İSPANYA : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

BELCİKA : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

HOLLANDA: Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

FINLANDIYA : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

DANİMARKA , İSVİÇRE ve İSVEÇ : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

 

 TÜRKİ CUMHURİYETLERİ Ülkeleri :

ÖZBEKİSTAN ve KAZAKİSTAN : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

GÜRCİSTAN VE ERMENİSTAN : Her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

AZERBEYCAN : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

Rusya  : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

Ukrayna : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

 

ORTADADOĞU VE ARAP ÜLKELERİ :

SÜRİYE : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

IRAK : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

İRAN  : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

SUDİ ARABİSTAN: Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.
ÜRDÜN : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.

TUNUS, FAS ve CEZAİR : Her hafta düzenli Cuma günleri ithalat ve ihracat çıkışlarımız komple ve parsiyel olarak gerçekleşmektedir.